Nieruchomości New House

Nieruchomości New House

Nazwa firmy: Nieruchomości New House

Adres: Warmińska 7/4, 10-544 Olsztyn

NIP: 7421967370

Strona www: https://www.newhouse.co/

Telefon:

Kategoria: Nieruchomości > Pośrednictwo sprzedaży, Nieruchomości > Domy na sprzedaż, Miasto > Olsztyn

Nieruchomości New House

Mazury to piękny region Polski. Mając zamiar tam zamieszkać lub zmienić lokum na nowe warto przy okazji zadbać o wygodne własne cztery kąty. Dlatego najlepiej skorzystać z bogatego doświadczenia biura nieruchomości New House. Firma, z siedzibą w Olsztynie, pomoże wybrać dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych nieruchomość.

Zakres usług New House jest bardzo szeroki. Agencja nieruchomości oferuje mieszkania na sprzedaż, jak i domy oraz działki. Możliwa jest też oczywiście ich zamiana lub wynajem. Klienci mają również okazję do skorzystania z doradztwa prawnego i podatkowego z zakresu obrotu nieruchomościami, ochrony ubezpieczeniowej czy usługi notarialnej. To tylko ułamek z wielu ofert. Biuro nieruchomości New House szczyci się tym, że od lat z powodzeniem służy swoim klientom.

Zastanawiając się, czy na miejsce zamieszkania wybrać Olsztyn, Mikołajki lub inną miejscowość w warmińsko-mazurskim to New House, jako sprawdzony agent nieruchomości, pomoże każdemu klientowi wybrać dogodną lokalizację.

Mieszkanie, dom, działka na Mazurach? Tylko z New House! To profesjonalny pośrednik nieruchomości z klasą!

Nieruchomości New House

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top