Suvibox Catering Dietetyczny

Suvibox Catering Dietetyczny

Nazwa firmy: Suvibox Catering

Adres: ul. Stanisława Skarżyńskiego 108, 02-377 Warszawa

NIP: 7292494419

Strona www: https://suvibox.pl/

Telefon: +48 14 307 09 00

Dodano do: Dieta > Catering dietetyczny, Kulinaria i gastronomia > Catering

Suvibox Catering

Dostawca cateringu dietetycznego SuviBox działa w branży gastronomicznej od wielu lat. Cieszy się zaufaniem wśród klientów oczekujących wysokiej jakości posiłków z dowozem do domu lub biura.

Zasięgiem działania obejmuje Warszawę, Gdańsk, Olsztyn, Wrocław i nie tylko. Oferuje szeroki wybór diet, które łączy unikalna technika przygotowywania potraw- Sous Vide. Jako że metoda ta polega na wolnym gotowaniu pakowanych próżniowo mięs, ryb i warzyw, gwarantuje zachowanie świeżości i wszystkich wartości odżywczych produktów. Potrawy smakują wyśmienicie i estetycznie prezentują się na talerzu.

W cenie diety pudełkowej SuviBox zapewnia 3 lub 5 gotowych posiłków i opiekę wykwalifikowanego dietetyka. Menu obfituje w zdrowe produkty takie jak kasze, warzywa, owoce, mięso, ryby czy świeże pieczywo pełnoziarniste prosto z piekarni. W ramach cateringu dietetycznego dostępna jest dieta standardowa, wysokobiałkowa, niskowęglowodanowa, dla aktywnych i nie tylko. SuviBox proponuje zdrowe i smaczne jedzenie na wynos w konkurencyjnej cenie.

Dojazd do firmy Suvibox Catering

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top