Zefix Serwis Komputerowy

Zefix Serwis Komputerowy

Nazwa firmy: Zefix Serwis Komputerowy Olsztyn

Adres: Aleja Warszawska 66, 10-084 Olsztyn

NIP: 7393904528

Strona www: https://zefix.pl/

Telefon: +48 42 203 10 00

Kategoria: Komputery > Serwis komputerów, Komputery > Naprawa laptopów

Zefix Serwis Komputerowy

Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami naszego serwisu komputerowego. Nasz serwis komputerowy zatrudnia wielu doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie podjąć się napraw zasilaczy, obudów, gniazd zasilania oraz wielu innych elementów komputerów.

Gwarantujemy, że naprawa komputerów realizowana przez naszą firmę zawsze stoi na najwyższym poziomie. Naprawiamy także komputery pochodzące od Apple, a także w zakresie naszych usług znajduje się naprawa laptopów oraz naprawa tabletów. Możemy zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Oczywiście na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy gwarancji, co jest także doskonałym świadectwem jakości wykonywanych przez nas usług.

Bardzo serdecznie zapraszamy do nas każdego, komu potrzebny jest serwis tabletów i komputerów realizujący usługi na najwyższym poziomie. Siedzibą naszej firmy jest Olsztyn, jednak z całą pewnością pomożemy także klientom z innych lokalizacji. Warto zaufać specjalistom i cieszyć się w pełni działającym sprzętem.

Dojazd do firmy Zefix Serwis Komputerowy

One thought on “Zefix Serwis Komputerowy

  1. Potrzebujesz sprawdzonego serwisu komputerowego? Bez wątpienia Zefix z Olsztyna sprosta Twoim oczekiwaniom. Indywidualne podejście do każdego klienta, analiza problemu, wycena. Każdemu kto chce oddać swój sprzęt w dobre ręce na pewno polecam ten serwis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top